Sayfalar EĞİTİM BÖLGELERİ

EĞİTİM BÖLGELERİ

ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EĞİTİM BÖLGELERİ KOORDİNATÖR OKUL MÜDÜRLÜKLERİ VE OKULLAR

 NASRETTİN HOCA EĞİTİM BÖLGESİ PİRİ REİS EĞİTİM BÖLGESİ   MALHATUN EĞİTİM BÖLGESİ
Ticaret Borsası Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)  Şh.Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)  TOKİ Şehit Savaş Kubaş Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)
Vali Ali Fuat Güven İlkokulu  Süleyman Çakır Anadolu Lisesi  Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Dr.Halil Akkurt Ortaokulu  Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu  Gazi Yakup Satar Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Aziz Mahmut Hüdayi İmam Hatip Ortaokulu  Vali Sami Sönmez İlkokulu  TOKİ Şehit İsmail Tetik Anadolu Lisesi
1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu  24 Kasım İlkokulu  Ümit Yaşar Oğuzcan Ortaokulu
Yıldırım Bayezıt İlkokulu  Gündüzalp Ortaokulu  TOKİ Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
Yıldırım Bayezıt Ortaokulu  Erdal Abacı İlkokulu  Nasrettin Hoca İlkokulu
Seçil Akkurt Anaokulu  Hacı Nezire Sarıkamış Ortaokulu  Plevne Özel İdare Ortaokulu
Ağapınar İlkokulu  Eti Maden İşletmeleri İlkokulu  Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
Taptuk Emre Ortaokulu  İlhan Ünügür İlkokulu  Zübeyde Hanım İlkokulu
Sevinç Behiç Akaydın İlkokulu  Elbruz Bilge Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi  Sabri Kılıçoğlu Ortaokulu
Sevinç Behiç Akaydın Ortaokulu  Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Merkezi  İsmet İnönü İlkokulu
Kireç Sedat Buhuma İlkokulu    Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu
Şehit Güngören Bostan Ortaokulu    Hasan Polatkan Ortaokulu
     Özel Ailem  Anaokulu
     Lamia Dayanç Anaokulu
     Zehra Sarar Anaokulu
 EDEBALİ EĞİTİM BÖLGESİ  BATTALGAZİ EĞİTİM BÖLGESİ  AHMET YESEVİ EĞİTİM BÖLGESİ
 Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)  Salih Zeki Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)  Hoca Ahmet Yesevi Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)
 Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi  Kılıçarslan İlkokulu  Eskişehir Fatih Fen Lisesi
 Fatih Anadolu Lisesi  Battalgazi Ortaokulu  Kılıçoğlu Anadolu Lisesi
 Osmangazi İlkokulu  Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu  Şehit Yunus Baykal Ortaokulu
 Orhangazi Ortaokulu  Havacılar İlkokulu  23 Nisan İlkokulu
 Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu  Halil Yasin İlkokulu  Sücaaddin Veli İlkokulu
 Şehit Mehmet Taş İlkokulu  Cengiz Topel İlkokulu  30 Ağustos Ortaokulu
 Edebali Ortaokulu  Mehmet Gedik Ortaokulu  Vali Münir Raif Güney İlkokulu
 Aziz Bolel İlkokulu  Vali Mehmet Kılıçlar Anaokulu  Öğretmen Esra Akkaya Anaokulu
 Dr.Mustafa Çamkoru Ortaokulu  Av.Lütfi Ergökmen Özel Eğitim İlkokulu  
 Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu  Av.Lütfi Ergökmen Özel Eğitim Ortaokulu  
 Porsuk İlkokulu  Av.Lütfi Ergökmen Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi  
 Meserret İnel İlkokulu  İbrahim Kurşungöz Rehberlik ve Araştırma Merkezi  
 Adnan Menderes Anaokulu    
 Özel Çağfen Anaokulu    
 Özel Küçük Şeyler Anaokulu    
 Özel Neşe Erberk Anaokulu    
 Özel Küçük Tırtıl Anaokulu    
 SULTANÖNÜ EĞİTİM BÖLGESİ  YUNUSEMRE EĞİTİM BÖLGESİ  HIZIRBEY EĞİTİM BÖLGESİ
 Atatürk Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu) Cumhuriyet Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu)  Şehit Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesi(Koordinatör Bölge Okulu) 
 19 Mayıs Anadolu Lisesi  Eskişehir Olgunlaşma Enstitüsü Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 
 Turgut Reis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi  Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Şehit Onur Yeşil Ortaokulu 
 Sarar Anadolu İmam Hatip Lisesi  Yunusemre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hacı Feride Koruyucu İlkokulu 
 Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi  Gazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi Metin Sönmez İlkokulu 
 Yunusemre Lisesi  Odunpazarı Ticaret Meslek Lisesi Vali Bahaeddin Güney Anaokulu 
 Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu  Ahmet Sezer Ortaokulu Türkmentokat İlkokulu 
 Şeker İlkokulu  Adalet İlkokulu Emir Porsuk Ortaokulu 
 Sami Sipahi Ortaokulu  Milli Zafer İlkokulu  Özel Samanyolu Gülbahar Ortaokulu
 Şehit Yusuf Tuna Güzey İlkokulu  Melahat Ünügür Ortaokulu Özel Samanyolu Gülbahar Anadolu Lisesi 
 Org.Halil Sözer Ortaokulu  Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Hüseyin Erçelebi Anadolu Lisesi 
 Mehmet Ali Yasin İlkokulu  Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi  
 Kurtuluş İlkokulu  Özel Gülenyüzler Anaokulu  
 Şehit Serkan Özaydın İlkokulu  Özel Gökkuşağı Anaokulu  
 Malhatun İlkokulu  Özel Yumurcak Anaokulu  
 Yunusemre İlkokulu  Özel Paylaşım Anaokulu  
 İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu  Özel Çocuk Kulübü Anaokulu  
 Murat Atılgan Ortaokulu    
 Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu    
 Eczacı Faruk Erden Anaokulu    
 Yunuskent Anaokulu    
     
     
     
 Yayın:30.07.2012 - Güncelleme:02.09.2013 - 15:35 - Görüntülenme:8938